Žumberská stodola

MENU
Staňte se i vy členem naší skupiny na facebooku
> AKČNÍ DRINK <


Drink měsíce


BETON BITTER

Becherovka/tonic/Kv 14/

   

              68.-


Program

Pátek

Jmenuji se Láďa Ghitan. Jsem dj a také rozhlasový moderátor (Proton, později Kiss Proton, FM PLUS, Rádio Sázava, Nový Presston, Šumava, Hitrádio Dragon). V současné době jsem moderátorem na Hitrádiu FM PLUS, které vysílá v Plzeňském kraji na frekvencích 105,8, 106,1 a 107,4 FM. Slyšet mě tu můžete každý všední den mezi 10-15 hodinou. Kromě moderování v rádiu se už od roku 1995 věnuji akcím pro děti (dětské dny, oslavy narozenin nebo diskotéky a maškarní). Také moderuji motorkářské srazy, rockové a popové akce (Motosraz v Chlumci nad Cidlinou, Šumavské rockové léto, koncert Karla Gotta v Nepomuku a nebo Tublatanky ve Dvorci u Nepomuku.) Samozřejmě moderuji i maturitní plesy nebo firemní večírky a zároveň se věnuji čím dál víc oblíbenému karaoke. V Žumberské stodole hraji každý pátek od 21 hodin ty největší české i zahraniční hity 80-90.let.

Sobota

Když jsem se dopotácel na tenhle svět, tak mu zrovna na západě vládli John Travolta & Olivia Newton-John. V tehdejším Československu bloudil v pasážích Karel Gott a Věra Špinarová měla ráda boogie. V člověku to zanechá stopy, jasná věc. Kotvu jsem pak už jako DJ vyhodil tam i tam, ale přístav oldies music clubu Žumberská stodola mi dává pěkně se vyřádit na tom nejlepším z 60. - 80. let. Tak se nám to pěkně uzavírá:-) Těším se na vás, oujé! DJ Adarhaz

Sobota

Jsem DJ Martin a působím v Žumberské stodole už mnoho let. Můžete mě zde najít každou sobotu. Zahraji vám klasiku, kterou máte tak rádi, ale nebojím se pustit i něco ostřejšího. Rád pouštím písničky na přání, a proto také trávím mnoho času kecáním o muzice s návštěvníky klubu. V současné době se muzice věnuji i aktivně, a to hraním na bicí soupravu v kapele Kočku do kotle.